Neden Oriflame?

Neden Oriflame?
Neden Oriflame?

Bağımsız  bir  Oriflame Güzellik Danışmanı olmak, eğlenceli, kolay ve getirisi oldukça fazla olan bir iştir! Kozmetik hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı elde etmenin yanı sıra ekstra kazanç olanağına da sahip olacaksınız!

Kozmetik ürünlerini isterseniz bir hobi olarak satabilir ve kendinize cep harçlığı çıkartabilirsiniz, isterseniz de bu işi yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak kendi işiniz olarak yürütebilirsiniz. Siz nasıl isterseniz 🙂

Bir oriflame Güzellik Danışmanı olmak için herhangi bir eğitim seviyesi, deneyim veya mali kaynak zorunluluğu bulunmamaktadır. Her yaştan ve bilgi birikiminden insan, Oriflame ürünlerini doğrudan satarak başarılı olmuş ve önemli miktarda kazanç sağlamışlardır.

GÜVENLİ KAYIT
Her ay, yeni bir ürün kataloğu inceleyeceksiniz. Bu kataloğu tanıklarınıza ve sizi tanıyan insanlara gösterin, herşey bu kadar basit! Bir diğer önemli avantaj da Oriflame’in tüm ürünler için sunduğu para iade garantisidir. Eğer satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız, 30 gün içerisinde ürünü Oriflame’e iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. Oriflame müşterileri için Oriflame’den alışveriş  güvenlidir…

NEDEN ORİFLAME ÜYESİ OLMALIYIM ?

  • Oriflame Güzellik Danışmanları çok iyi kazanıyor.
  • Oriflame ailesine katılarak kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimli olarak alabilirsiniz.
  • Oriflame üyesi olarak Oriflame ürünlerini kendi belirleyeceğiz fiyatlarda satarak kar elde edebilirsiniz. (En az %30 kar)
  • Oriflame üyesi olarak yapacağınız her yeni üyenin satışından prim kazanabilirsiniz.
  • Kazancınız sizin ve üyelerinizin artan performansı ile doğru orantılı olarak artar.
  • Ortalama çalışma temposu ile en az 1.000 TL’den başlayan kazanç elde edebilirsiniz.
  • Çalışmalarınıza göre Oriflame ödüllerinden yararlanabilirsiniz. (Yurtiçi-yurtdışı seyahat, para ödülü, hediye ürünler, kariyer fırsatı)

Hemen Oriflame Üyesi Olun!